Palenie psuje Twój wygląd?

Palenie papierosów analogowych rujnuje Twój wygląd? Sięgnij po e-papierosa

Palenie papierosów tradycyjnych, nawet w niewielkich dawkach, nie jest dobre dla zdrowia, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Na nieszczęście nawet jeden analogowy papieros dziennie wpływa źle na Twój wygląd. Tymczasem zdrowy rozsądek zazwyczaj przegrywa z nawykami i uzależnieniami. Zgromadziliśmy spis profitów, które otrzymasz podmieniając zwykłego skręta, papierosem elektronicznym.

1. Koniec ze sztucznym uśmiechem!

Palenie papierosów zwykłych powoduje żółknięcie zębów; elektroniczne papierosy, które mają w dużej mierze mniej nikotyny, pomagają dbać o zdrowe i piękne zęby. Co więcej palenie papierosów klasycznych podwyższa niebezpieczeństwo wystąpienia chorób stomatologicznych oraz raka jamy ustnej!

2. Zadbaj o swoją cerę!

Nie brakuje sprawdzianów prezentujących ujemny wpływ palenia klasycznych na przepływ krwi, odpowiedzialny za dobry wygląd skóry, a także powstawanie zmarszczek. Palenie papierosów tradycyjnych podnosi również ryzyko zachorowania na raka skóry. Wybierz e-papierosy, wolne od toksycznych i rakotwórczych substancji! Palenie pogłębia także niebezpieczeństwo zachorowania na łuszczycę!

3. Słabe, matowe włosy?

Palenie papierosów standardowych nie tylko wzmaga wypadanie włosów, ale szkodzi ich wyglądowi! Toksyczne substancje wydzielane w czasie palenia klasycznych papierosów powodują, iż włosy stają się cieńsze i bardziej matowe. Opcjonalnym rozwiązaniem są elektroniczne papierosy, które nie zawierają tak trujących substratów.

Co więcej palenie łączy się z kilkoma nieowocnymi wariacjami w organizmie.

Więcej na temat e-papierosów:

http://finanse.wp.pl/kat,135394,title,Koniec-e-papierosa-Unia-bierze-sie-za-papierosy,wid,15486015,wiadomosc.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *